3 kroky, jak poznat dobrého makléře

Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár tipů:

Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:

  1. Vybírejte makléře, který svou profesi vykonává. Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitních makléřů dělá tuto profesi jen tak mimochodem, na internetu najdete sotva jejich fotografii, telefon a e-mail. Hledejte makléře, který prokazatelně svou práci dělá, má na internetu nabídku nemovitostí, vlastní internetové stránky a nabízí vám o sobě a své práci dostatek informací.
  2. Jistě chcete makléře, který svou profesi umí. Stejný požadavek budete mít na svého doktora před operací. Vyberte si profesionála, který vám představí výčet alespoň některých svých prodaných nemovitostí a reference spokojených klientů.
  3. Každý profesionál se ve svém oboru vzdělává. Hledejte makléře, který na sobě pracuje, neustále se zlepšuje, navštěvuje kurzy a získává praxi. Makléře, který prostě umí prodávat nemovitosti. Protože i v našem oboru platí, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

A v neposlední řadě hledejte makléře, který vám rád prostě jen nezištně poradí. Chcete znát tržní cenu své nemovitosti? Potřebujete jen s něčím poradit? Dobrý makléř se pozná i podle toho, že vám ochotně poradí. Zda se pak rozhodnete svěřit mu svou nemovitost do prodeje, to je pouze na vašem uvážení.

Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte se mě prostě zeptat. Kontaktujte mě.

Nejnovější články

Odebírejte novinky
ze světa realit

Sdílejte článek s ostatními

,,Spolu prodáme vaši nemovitost bez starostí. Nespokojte se s průměrem, zvolte si špičkovou péči.”

Kontakt
Mirka Valašíková
Májová 36
Cheb 350 02
mirkavalasikovakrizova@
mmreality.cz
+420 608 033 397

© Copyright 2022 – designed by DDPRODUKCE.CZ