ikona křeslo
pokoje 15
půrodys ikona
1.015 m2
40 lůžek
14 900 000 Kč

AKTUÁLNĚ: PENZION/HOTEL

Popis:
Sníte o vlastním penzionu v horách? Chcete přijít a rovnou začít podnikat? Váš sen se může stát skutečností s ve Smolných Pecích, kde máte možnost ihned a naplno využít potenciál jak zimní, tak letní sezóny nebo nemovitost uplatnit efektivně k jiným účelům.

Interiér:
Budova s energetickým štítkem E byla v roce 2008 nákladně zrekonstruována (nová plastová okna, podlahy, obložení a výbava koupelen, el. rozvody a vytápění) a budoucím majitelům nabízí kapacitu 15 pokojů o celkem 40 lůžkách s vlastním sociálním zařízením na ploše 1.015 m2. V přízemí je restaurace o kapacitě cca 60 osob s barem a vybavenou kuchyní s přípravnou, dále skladové a technické místnosti, recepce, zázemí pro zaměstnance a dámské a pánské toalety. Venkovní terasa s výhledem do okolí má kapacitu dalších cca 30 osobÉ


Kapacita:
Ve II. a III. NP je 15 vybavených pokojů s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a toaletou, každý o rozloze cca 15–25 m2. Pět pokojů disponuje balkonem s výhledem na okolní krajinu. Na každém patře se nachází také úklidové místnosti.

  

Pozemky:
Pozemky o celkové výměře 5.793 m2 nabízí příležitost k vytvoření okrasné zahrady, dětského hřiště, parkoviště, bazénu nebo dalších atrakcí, kde budete moct dát průchod vlastní kreativitě. Součástí parcely je dvoupatrová zděná garáž pro 2 vozidla se skladovacím prostorem ve II. NP.

Technika:
V roce 2021 byla instalována nová tepelná čerpadla na vytápění a ohřev vody. Pitná voda je přivedena ze dvou studen o hloubce 10 m a 14 m vyhloubených na vlastním pozemku, odpad je řešen septikem o objemu cca 70 m3. Nový majitel může využít stavební povolení na vybudování ČOV platné do r. 2023. Střešní krytina je stará cca 20 let, krovy jsou v dobrém stavu.

Okolí a občanská vybavenost:
Dřív byla budova využívána jako základní škola a později byla přebudována na hotel. V obci funguje hospůdka a obchod se smíšeným zbožím. Nejbližší občanská vybavenost je v blízkých přilehlých obcích v Nejdku (5 km) nebo Karlových Varech (11 km). Lokalita je bohatá na mnoho turistických atrakcí a volnočasové aktivity. Lyžaři a běžkaři ocení ski areály Pernink, Merklín, či Nové Hamry vzdálené cca 8 km od Smolných Pecí. V letním období je okolí ideální pro turistiku a cyklistiku, k blízkým výletům láká např. rozhledna Pajndl na Tisovém vrchu, nedaleký Děpoltovický rybníkhrad Loket, přírodní amfiteátr v Lokti nebo lázně i historické památky v Karlových Varech.

 

Ekonomika:
Při plném využití potenciálu penzionu můžete při 65 % obsazenosti počítat s dobou návratnosti 5 let, hrubá kapitalizační míra vychází 21 % a čistá kapitalizační míra 18 %.

Neváhejte mě kontaktovat pro více podrobností a termín prohlídky. 
S financováním vám ráda ochotně poradí a pomůže naše finanční poradkyně.

Další informace
Videoprohlídka

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě