ikona křeslo
pokoje 9
půrodys ikona
244 m2
4 místa
8 699 000 Kč

RODINNÝ DŮM/ CHALUPA

Splňte si svůj sen o bydlení  a využijte tuto jedinečnou příležitost! Pokud vám záleží na prostředí, kde budete trávit svůj čas, máte rádi romantické výhledy, nabíjející pozitivní energii přírody, procházky či rybaření a hlavně oceníte ticho a klid, pak je tento dům jako stvořený přímo pro vás. Dům v oblíbené rekreační lokalitě Velký Rybník u Hroznětína lze využívat i pro celoroční bydlení rodiny nebo jako chalupu.

Interiér:

Dům byl postaven v roce 2002 jako přístavba k původní chatě a poslední úpravy na něm proběhly v r. 2021. Dispozičně je řešen jako 8+1. V prostorách původní chaty jsou nižší stropy. Konstrukce je kombinovaná – skládá se ze zdiva (tvárnice Ytong), které jsou zateplené 8 cm polystyrenem a navazují na původní konstrukci dřevostavby z vnějšku zateplené 19 cm polystyrenem.

V I. NP je koupelna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj s krbem a další vedlejší místnosti. Z obýváku je vstup na terasu a na zahradu umístěnou na břehu rybníka. Ve II. NP je druhá koupelna, šatny a tři ložnice. Po domě je rozveden centrální vysavač a centrální rádio. 

  

Exteriér:
Pozemky o celkové výměře 821 m2 nabízí krásný výhled na rybník. Dům s krytou terasou je orientován na jih. Součástí parcely je garáž s dalšími vedlejšími prostory, které lze využívat například pro komerční účely jako ubytovací služby.

Inženýrské sítě:
Vytápění je řešeno kombinací elektrického kotle, podlahového topení a krbem s průduchy do patra. Napojení na veřejný vodovod a kanalizaci je momentálně ve fázi projektu a do budoucna obec počítá s jeho realizací. Dům momentálně využívá vodu z vrtu o hloubce 25 m a z dalších dvou studen. Voda byla rozborem určena jako užitková, ale přidáním filtrů ji lze používat jako pitnou. Kanalizace je řešena odtokem do žumpy o objemu cca 2 m3. 

Okolí a občanská vybavenost:
Veškeré služby jsou dostupné ve 4 km vzdáleném Hroznětíně. Najdete tady MŠ, ZŠ, poštu, obchody, restaurace. Z Velkého Rybníka jezdí MHD (autobusová zastávka je vzdálená cca 15 min. chůze, vlaková zastávka cca 10 min.). Karlovy Vary jsou odsud dostupné do 10 minut autem a Ostrov do 13 minut.

Neváhejte mě kontaktovat pro více podrobností a termín prohlídky. 
S financováním vám ráda ochotně poradí a pomůže naše finanční poradkyně.

Další informace
Videoprohlídka

Fotogalerie

kontaktujte mě