ikona křeslo
pokoje 11
půrodys ikona
1.332 m2
místa 5
4 790 000 Kč

Podrobný popis

Popis:
Pokud hledáte bydlení pro dvě rodiny, nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku dvougeneračního rodinného domu ve Skalné. Stačí se rovnou nastěhovat. Neváhejte mě kontaktovat pro termín prohlídky.

INTERIÉR A EXTERIÉR:

Interiér domu prošel v roce 2014 kompletní pečlivou rekonstrukcí (plastová okna, podlahy, obložení a výbava koupelen, el. rozvody, voda a vytápění, stropy, omítky) a budoucím majitelům nabízí dva byty o dispozici 3+1 se samostatnými vchody. Dům je částečně podsklepen. Vytápění je pro celý dům zajištěno společným plynovým kotlem. Ohřev vody obstarává společný bojler o objemu 180 l. Pro byt ve II. NP je nainstalován podružný elektroměr. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a částečně na veřejnou kanalizaci, pouze WC jsou odvedeny do žumpy. Střecha a krovy jsou v dobrém stavu, jako krytina byla použita kanadská šindel. Jedna strana domu je odizolována proti vlhku. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad.

I. NP:

Hlavní vchod vede do společné verandy s vedlejšími místnostmi o celkové výměře 72 m2: kuchyní, barem, skladovacím prostorem, toaletou a vstupem na zahradu. Na tomto patře je vybudovaný byt 3+1 o výměře 80 m2. Vše prošlo kompletní rekonstrukcí. Podlahy jsou vylité betonem. Stropy jsou obloženy polystyrenovými podhledy. V jídelně je možno využívat také kamna. Z bytu vede vstup do sklípku.

II. NP:

Ze společné verandy vedou schody do druhého bytu o dispozici 3+1 a výměře 80 m2. V bytě je potřeba pouze místy začistit vnitřní omítky, jinak je také po kompletní rekonstrukci. Podlahy jsou trámové, obložené prkny a OSB deskami s krytinou (plovoucí podlahy, koberce). Sádrokartonové stropy jsou zateplené vatou. Z bytu vede vstup na půdu.

POZEMKY:

Pozemky o celkové výměře 1.332 m2 nabízí okrasnou i užitnou zahradu, vyžití pro děti, ohniště a posezení s grilováním. Na zahradě stojí skleník, kůlny a dílna a u domu je připraveno prostředí pro vybudování pergoly. Součástí parcely je zpevněný dvůr, stání pro dvě auta a garáž.


OKOLÍ A OBČANSKÁ VYBAVENOST:
Skalná je ideální místo pro bydlení. Nabízí kompletní občanskou vybavenost i kus přírody nadosah. V městečku jsou obchody, restaurace, základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta. S Chebem a Františkovými Lázněmi funguje pravidelné vlakové i MHD spojení. Skalná je navíc vyhledávanou turistickou lokalitou, především díky hradu Vildštejn, jehož okolí bylo vkusně revitalizováno. Lokalita je bohatá také na další zajímavé atrakce a místa. Jen 5 km je vzdálena Národní přírodní rezervace SOOS, do lázeňského města Františkovy Lázně dojedete autem za 10 minut a do Chebu za 15 minut. Jistě oceníte také nedaleký hraniční přechod se SRN Vojtanov vzdálený 5 km.

Další informace
Videoprohlídka

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě