ikona křeslo
11
půrodys ikona
1.332 m2
5
REZERVOVÁNO
4 550 000 Kč

Podrobný popis

Pokud hledáte bydlení pro dvě rodiny, nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku dvougeneračního rodinného domu ve Skalné. Stačí se rovnou nastěhovat. Neváhejte mě kontaktovat pro termín prohlídky.

INTERIÉR A EXTERIÉR:

Interiér domu prošel v roce 2014 kompletní pečlivou rekonstrukcí (plastová okna, podlahy, obložení a výbava koupelen, el. rozvody, voda a vytápění, stropy, omítky) a budoucím majitelům nabízí dva byty o dispozici 3+1 se samostatnými vchody. Dům je částečně podsklepen. Vytápění je pro celý dům zajištěno společným plynovým kotlem. Ohřev vody obstarává společný bojler o objemu 180 l. Pro byt ve II. NP je nainstalován podružný elektroměr. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a částečně na veřejnou kanalizaci, pouze WC jsou odvedeny do žumpy. Střecha a krovy jsou v dobrém stavu, jako krytina byla použita kanadská šindel. Jedna strana domu je odizolována proti vlhku. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad.

I. NP:

Hlavní vchod vede do společné verandy s vedlejšími místnostmi o celkové výměře 72 m2: kuchyní, barem, skladovacím prostorem, toaletou a vstupem na zahradu. Na tomto patře je vybudovaný byt 3+1 o výměře 80 m2. Vše prošlo kompletní rekonstrukcí. Podlahy jsou vylité betonem. Stropy jsou obloženy polystyrenovými podhledy. V jídelně je možno využívat také kamna. Z bytu vede vstup do sklípku.

II. NP:

Ze společné verandy vedou schody do druhého bytu o dispozici 3+1 a výměře 80 m2. V bytě je potřeba pouze místy začistit vnitřní omítky, jinak je také po kompletní rekonstrukci. Podlahy jsou trámové, obložené prkny a OSB deskami s krytinou (plovoucí podlahy, koberce). Sádrokartonové stropy jsou zateplené vatou. Z bytu vede vstup na půdu.

POZEMKY:

Pozemky o celkové výměře 1.332 m2 nabízí okrasnou i užitnou zahradu, vyžití pro děti, ohniště a posezení s grilováním. Na zahradě stojí skleník, kůlny a dílna a u domu je připraveno prostředí pro vybudování pergoly. Součástí parcely je zpevněný dvůr, stání pro dvě auta a garáž.


OKOLÍ A OBČANSKÁ VYBAVENOST:
Skalná je ideální místo pro bydlení. Nabízí kompletní občanskou vybavenost i kus přírody nadosah. V městečku jsou obchody, restaurace, základní i mateřská škola, obecní úřad, pošta. S Chebem a Františkovými Lázněmi funguje pravidelné vlakové i MHD spojení. Skalná je navíc vyhledávanou turistickou lokalitou, především díky hradu Vildštejn, jehož okolí bylo vkusně revitalizováno. Lokalita je bohatá také na další zajímavé atrakce a místa. Jen 5 km je vzdálena Národní přírodní rezervace SOOS, do lázeňského města Františkovy Lázně dojedete autem za 10 minut a do Chebu za 15 minut. Jistě oceníte také nedaleký hraniční přechod se SRN Vojtanov vzdálený 5 km.

Další informace
Videoprohlídka

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě