ikona křeslo
pokoje 25
půrodys ikona
1.318 m2
60 lůžek
31 200 000 Kč

Podrobný popis

Podnikáte v ubytovacích službách nebo o podnikání v tomto oboru uvažujete? Využijte jedinečnou investiční příležitost právě teď. Díky rozrůstající se průmyslové zóně v Chebu je zařízení neustále plně vytíženo a vzhledem k nově probíhající výstavbě, kdy bude vytvořeno více než 2000 nových pracovních míst, lze tento trend očekávat i do budoucna. Návratnost investice vychází na 10 let. Zařízení splňuje všechny zákonné normy pro provoz ubytovacího zařízení. Kopii dostupné technické dokumentace vám ráda poskytnu.

Interiér:
Budova s energetickým štítkem E byla v roce 2020 částečně zrekonstruována (nová plastová okna, podlahy, obložení a výbava koupelen a sociálního zařízení, celková modernizace pokojů). V přízemí je kromě pokojů také kancelář a prádelna. Dům je podsklepen. Ve sklepních prostorách se nachází vlastní plynová kotelna.

 

Kapacita:

Budova nabízí budoucím majitelům celkovou kapacitu 25 pokojů o celkem 60 lůžkách na ploše 1.318 m2:

1.NP:
3 x 2 lůžka
3 x 3 lůžka
2.NP:
1 x 1 lůžko
2 x 2 lůžka
2 x 3 lůžka
2 x 4 lůžka
3.NP:
1 x 1 lůžko
5 x 2 lůžka
1 x 4 lůžka
4.NP:
1 x 1 lůžko
1 x 2 lůžka
3 x 3 lůžka


Na každém patře se nachází společná kuchyň a společné koupelny s WC.

  

Pozemky:
Pozemky vč. zastavěné plochy o celkové výměře 777 m2 nabízí možnost vytvoření parkovací plochy o kapacitě 20 – 30 aut.

Technika:
Vytápění a ohřev vody zajišťují vlastní plynové kotle umístěné ve sklepních prostorách. Plynoměr i elektroměr je pro budovu jeden společný. Jako střešní krytina je pozinkovaný plech. Elektrický proud je veden v 230 V i 400 V. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě – plyn, vodovod, kanalizaci, internet.

Okolí, občanská vybavenost a historie:
Vzhledem k poloze je ubytovací zařízení snadno dostupné jak MHD, tak osobními auty nebo nákladními auty. Ulice prakticky navazuje na výjezd směrem na průmyslovou zónu, na Karlovy Vary a Prahu. Centrum města je dosažitelné i pěšky.

Objekt byl postaven údajně v roce 1920 místním panem Sailerem, který ho nechal postavit jako svobodárnu pro děvčata, která pracovala v přilehlé přádelně.

Ekonomika:
Vzhledem k nově probíhající výstavbě v průmyslové zóně, kde bude vytvořeno dalších více než 2000 nových pracovních míst, lze trend 100% obsazenosti očekávat i do budoucna. Při plném využití potenciálu ubytovny za cenu 200,- Kč/ os./ noc a při 30% nákladovosti můžete tedy počítat s dobou návratnosti 10 let.

Neváhejte mě kontaktovat pro více podrobností a termín prohlídky. 
S financováním vám ráda ochotně poradí a pomůže naše finanční poradkyně.

Další informace

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě