Nechci vám platit provizi

Ach jo, to je “argument”, kterej fakt miluju 🙄 Prosím vás, všimli jste si, že kam vlezete, tam platíte? To je už holt princip tržního hospodářství. Za každou službu platíte. Platíte v obchodě, kde nakupujete za maloobchodní ceny, platíte kadeřnici, platíte elektrikáři, instalatérovi, platíte úroky bance, platíte prostě u jakéhokoliv obchodníka, se kterým přijdete do styku.

Auto taky nemusíte dávat do autobazaru a můžete si ho prodávat sami, ale dáte ho tam, protože s tím nechcete mít starosti, ne? Logicky se tedy platí i za realitní zprostředkování.

A co za to ode mě vlastně dostanete, když jsem tak drzá a chci za svou práci nakonec peníze? 😀 Tak ať je mezi námi čistý stůl:
👍 Pro vás naprosto bezstarostný prodej a ušetření neuvěřitelného kvanta vašeho času a nervů
👍 Kompletní právní servis, řešení právních vad na nemovitosti
👍Špičková prezentace vašeho domu, bytu, pozemku, chaty (ruku na srdce, fakt si dokážete natočit videoprohlídku, profesionálně nafotit, vytvořit katalog nemovitosti a tak dál? 🤨)
👍 Propagace na největších placených (!! a nejsou levné…) serverech
👍 Taktika prohlídkových dnů, které vám vážně ušetří neskutečně mnoho nervů a času a taky zajistí, abyste prodali co nejvýhodněji (to přece chcete)
👍 Realizace celého prodejního procesu od A do Z
👍 Jste chráněni před podvodnými obchody
👍 A POZOR❗ – Provize se neplatí PŘEDEM, ale až PO (takže když náhodou neprodám, je to moje paštika. Riziko, se kterým jsem do toho s vámi šla 🤷‍♀️)

Tak jako můžete si to celý udělat sami… Ale kolik si myslíte, že asi tak ušetříte, když si tohle všechno budete obstarávat sólo, aby to mělo nějakou úroveň? A máte na to čas, energii, nervy a um? 🤔  Jestli jo, tak můžete jít rovnou dělat makléře, my vás berem! 😇

No a jestli jste dozráli k názoru, že vám to za tu pakárnu fakt nestojí a radši to necháte na profíkovi, volejte mámu v realitách 😉
📞 608 033 397 

Nejnovější články

Odebírejte novinky
ze světa realit

Sdílejte článek s ostatními

,,Spolu prodáme vaši nemovitost bez starostí. Nespokojte se s průměrem, zvolte si špičkovou péči.”

Kontakt
Mirka Valašíková
Májová 36
Cheb 350 02
mirkavalasikovakrizova@
mmreality.cz
+420 608 033 397

© Copyright 2022 – designed by DDPRODUKCE.CZ