Nejsem kravaťák,
ale jsem profík

fotka Mirky

Mirka Valašíková

Realitní makléřka

Chebsko a okolí

mvalasikovakrizova@mmreality.cz

+420 608 033 397

Zvu vás na kávu

V krátkosti o mně

PROČ si k prodeji nemovitosti zvát makléře? Protože neprodáváte housky, ale domov za miliony a proto chcete, aby byl takový obchod naprosto bezpečně zajištěný. Protože nejde jen tak prodávat nemovitost, na které váznou nějaké právní vady. Protože s tím náročným procesem nechcete mít žádné starosti a chcete to nechat na někom, kdo to umí a rozumí tomu.

Jestli vám nahání husí kůži vážní pánové v oblecích a máte raději přátelský přístup, mohli bychom si rozumět. Já si sice nepotrpím na kravaty, ale za to velmi pečlivě dbám na to, aby se moji klienti při spolupráci se mnou cítili dobře a zároveň věděli, že je prodej jejich nemovitosti v rukou profesionála. V tomto ohledu nedělám kompromisy. Vy se můžete spolehnout, že veškeré starosti převezmu za vás, postarám se kompletně o prezentaci, o nejlepší cenu za vaši nemovitost i o veškeré právní náležitosti. A nebojte se, moje služby se neplatí předem, ale až když úspěšně dokončím obchod.

Sociální média

E-book ke stažení zdarma

E-book Vyvarujte se 7 chyb při prodeji nemovitosti

Chystáte se nakládat s majetkem, který má zřejmě milionovou hodnotu. Mnoho lidí udělalo při prodeji mnoho chyb a mnoho lidí na ně doplatilo. Vy je ale dělat nemusíte. Seznamte se s dnešním realitním trhem. Přečtěte si 7 největších chyb, které už udělali jiní a vy je dělat nemusíte!

fiktivní obálka e-booku ke stažení
fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě

© Copyright 2022 – designed by DDPRODUKCE.CZ