Úspěšně prodáno

5/5

“Paní Valašíková je opravdu žena na svém místě. V každé situaci si dokázala poradit a byla i pro mě velikou pomocí. Rozhodně jí doporučuji všem kteří chtějí prodat nemovitost. Je velice ochotná a vždy mi vyšla vstříc.”

Dana Kreitlová

Rodinný dům, Házlov

5/5

“Moc milá a ochotná makleřka. Vždy a ve všem pomáhla. Můžu jen doporučit.”

 

 

Karolina Szirko

Kupující

ikona křeslo
pokoje 4
půrodys ikona
240 m2
místa 2
16 550 000 Kč

Podrobný popis

Popis:
Pokud hledáte bydlení, které si vytvoříte podle svých představ, přijďte se podívat na tento rodinný dům v Hazlově. Dvoupodlažní dům o zastavěné ploše 80 m2, celkové podlahové ploše 240 m2 a s pozemkem o výměře 445 m2, je v původním stavu, což vám dává prostor upravit si ho podle svého vkusu. 

Pro inspiraci si prohlédněte přiložené vizualizace ve fotogalerii. 

Je napojen na veškeré sítě, disponuje jednou koupelnou a WC, čtyřmi pokoji a kuchyní, půdou a sklepem. Nachází se v okrajové části obce. 

Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem a v případě výměny za jiný způsob vytápění je možné využít dotační program Zelená úsporám, s čímž vám ráda poradím. Nemovitost je napojena na vodovodní řád a kanalizaci. Z Hazlova se také rychle a pohodlně dostanete k hraničnímu přechodu Vojtanov. Kontaktujte mě pro další podrobnosti o nemovitosti. S financováním domu vám rádi pomůžeme.

fotka Mirky

Mirka Valašíková

Realitní makléřka pro Chebsko a okolí

mvalasikovakrizova@mmreality.cz

+420 608 033 397

Další informace

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě