ikona křeslo
pokoje 6
půrodys ikona
167 m2
místa 5
4 600 000 Kč

Podrobný popis

Popis:
Sníte o bydlení na venkově? Chcete vlastní velkou zahradu, klid, přírodu a hlavně si přejete rovnou se nastěhovat bez větších úprav? Pak si nenechte ujít tento rodinný dům v Kojšovicích u Toužimi. Kontaktujte mě pro termín prohlídky.


Interiér i exteriér domu prošel postupnou rekonstrukcí:
• plastová okna – dvojskla,
• v přízemí podlahy vylité betonem,
• obložení a výbava koupelny,
• elektrické rozvody, vody a vytápění,
• vnitřní omítky,
• zateplení polystyrenem o tloušťce 8 cm,
• fasádní vápenná omítka,
• izolace střechy minerální vatou a krytina.

INTERIÉR A EXTERIÉR:

Bývalá zemědělská usedlost je součástí vesnické památkové zóny a budoucím majitelům nabízí velkorysý prostor o dispozici 6 + 1. V domě je jedna koupelna s WC. Celý dům vytápí kotel na tuhá paliva s podavačem. Ohřev vody obstarává bojler o objemu 120 l.

Kanalizace je svedena do žumpy o objemu cca 2 m3. Střecha a krovy jsou v dobrém stavu, jako krytina byla použita kanadská šindel. Dům je odizolován proti vlhku. Dům není podsklepen, obvodové zdivo je z kamene.

Čeká se na vypracování PENB, proto je uvedena klasifikace G.

I. NP:

Hlavní vchod vede do předsíně a chodby, odkud je vstup do koupelny a do společenské místnosti. Dále jsou hlavní obytné místnosti s kuchyní a spíží orientované do zahrady. Vše prošlo kompletní rekonstrukcí. Podlahy jsou vylité betonem a jako krytina jsou koberce, dlažba či lino. Místnosti zůstanou vybavené nábytkem.

II. NP:

Ve II. NP jsou tři pokoje, které momentálně slouží jako hostinské. Podlahy jsou trámové, obložené prkny a jako krytina je plovoucí podlaha. Z odpočívadla vede vstup na půdu. Tu lze pohodlně využívat jako odkládací prostor.

POZEMKY:

Reálně jde o polovinu většího domu, který je rozdělen právně na dva rodinné domy. Sousedské vztahy jsou na velice dobré úrovni. Pozemky o celkové výměře 3.212 m2 jsou vymezeny plotem a nabízí okrasnou i užitnou zahradu, vyžití pro děti, udírnu nebo krytou terasu s posezením. Součástí parcely je dvůr, garáž s technickou místností a další vedlejší hospodářské budovy. Jistě oceníte také stylovou klenutou bránu s vjezdem.

OKOLÍ A OBČANSKÁ VYBAVENOST:
Kojšovice je malá vesnice ležící v nadmořské výšce 629 m.n.m. Jako část města Toužim v okrese Karlovy Vary jsou vzdáleny 3 km na severovýchod od Toužimi. Trvale zde žije aktuálně 69 obyvatel. První písemná zmínka o vesnici se datuje už k r. 1427. V Kojšovicích jsou k vidění zbytky lidové architektury 18. a 19. století a jsou prohlášeny za vesnickou památkovou zónu. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v 3 km vzdálené Toužimi, Karlovy Vary jsou vzdáleny 30 km

Další informace
Videoprohlídka

Fotogalerie

fotka Mirky

Mirka Valašíková

realitní makléřka

kontaktujte mě